Bobin Kağıt ve Filmler

MANTER, öncelikle ekolojik ve gurme ürünleri (şarap, bira, alkollü içkiler, yağ şişeleri...vs) ile ilişkili Arconvert markasıdır.

LüKS ETİKETLEME SANATI

Lüks etiketleme sanatını sunarken, kağıtların en özel koleksiyonu, en güzel arayışından esinlenerek yaratıcı sürecin meyvesi, her şeyin üzerinde duyuları uyaran en güzel keşifleri sağlamaktadır.

Bastırılmaz arzuların oluşmasındaki uyandırılma yeteneği dünyanın dört bir yanından muhteşem kağıtların secimi ile olmaktadır. Hayranlık ve bilinmeyen arasındaki ihlal ve yasak arasındaki ince yolu takip etmektedir. Bu aklın bir yoludur.

Sanat eserlerini lüks ambalaja yükseltmek için yapılan çalışmalarda doku ve renkler konusunda muhteşem bir kaynaşma sağlamaktadır.

Parmaklarınızın ucundaki mevcut lüks kağıtlar, tek bir katalog da lüks ambalajı tüm yönleriyle bir araya getiren parlak bir fikirdir.

Ürünlerin listesiŞARAP & ALKOLLÜ İÇECEK ETİKET KOLEKSİYONU

Değişik yüzey kâğıtları, şişeler ve cam yüzeyler için üretilmiş özel yapışkanları ile lüks etiket üretimi için uygundur.

Kendinden yapışkanlı malzemeler örnek aralığı, şarap yapımı ve lüks gıda pazarına yönelik Manter marka koleksiyonu "Sommelier & GOURMET"  tüm kağıtları, güncellenmiş içerir. En yenilikçi ve seçkin Fedrigoni kağıtları listeleyen bir kitaptır.

Değişik yüzey kâğıtları ile ürününüze yüksek kalite imkânı sağlayan değişik yapışkan birleşimleri ile yüksek kaliteli ürünler sunar.

Ürünlerin Listesi


DİJİTAL KOLEKSİYONU

Arconvert, HP Indigo tarzı makineler için yakın işbirliği içerisinde görsel kitap koleksiyonunu geliştirmiştir. Özel olarak üretilmiş farklı yüzey alternatifleri, yapışkan, taşıyıcı ve ebatlarda üretilmiş dijital baskıya uygun geri dönüşümlü kâğıt ve filmlerdir.

Bu koleksiyondaki tüm kağıt materyaller düzgün testleri HP Indigo tarafından onaylanmıstır.