ADHOC Tabaka Urunleri

Kağıt malzemeleri, güvenlik etiketi gerektiren ürünler veya şarap etiketleri gibi farklı uygulamalar için üretilen çıkartmaların geniş bir yelpazede ürününü sunmaktadır.  Kuşeli ve kuşesiz kağıtlar, özel ürünler, florasanlı, metalik, FSC® sertifikalı ürünler sahteciliğe karşı önlem oluşturmakta ve dijital baskılara uygundur.  Oyuncaklarda bulunan güvenlik etiketleri ve gıda ürünleri ile dolaylı temas için test edilmiştir ki çoğu permanent, yarı permanent ve sökülebilir sulu akrilik yapıştırıcılarda kutular ve / veya paletler içinde mevcuttur.  

Ön Yüzey Etiketler

Vellum Extra 70 - Yüksek dereceli beyazlıkla birlikte kağıdın düzgün yüzeyi odunsuz beyaz ile kuşelenmiş 70 gr/m2 genel amaçlı kağıttır. Tüm geleneksel baskı sistemleri ile mükemmel basılabilirliğe sahiptir. Lazer kullanımında yüzeyinde mükemmel sonuçlar sağlamaktadır..
 
Teknik Bilgi


Coated Offset - Beyaz, parlak odunsuz kuşeli kağıt, 80 gr/m2 genel amaçlı kağıttır. Tüm geleneksel baskı sistemleri ile mükemmel basılabilirliğe sahiptir.

Teknik Bilgi


Coated Gloss - Beyaz, odunsuz kuşeli kağıt, tek tarafı parlak 80 gr/m2 yüksek kaliteli etiketler icin yüksek parlaklıkta kağıtlardır. Olağanüstü kontrast ve büyük detay gerektiren çok renkli baskılar için idealdir..

Teknik Bilgi
 

Cast Coated Print - Beyaz saf selüloz kağıt, yüksek dereceli parlak ve olağanüstü parlaklık derecesi ile tek tarafı dökme kaplı, 80 gr/m2 genel amaçlı kağıt ve yüksek kaliteli etiketler icin idealdir. Tüm geleneksel baskı sistemleri ile mükemmel basılabilirliğe sahiptir.

Teknik Bilgi

PVC Clear Gloss -
 Transparan parlak, kadminyum içermeyen plastikleştirilmiş 104 gr/m2 yapışkanlı filmdir. Dekoratif etiketler ve reklamlar icin tasarlanmıştır. Yırtılmaya dayanıklı ve mukemmel esneklik sağlamaktadır. UV hızlı kuruyan boyalarla birlikte ofset ve serigrafi kullanımında iyi baskı sonuçları vermektedir.

Teknik Bilgi


Yapışkan

RE31 - Su emilsiyonlu sökülebilir akrilik yapışkan. Kağıt etiketleri için genel yapışkandır.Birçok yüzeye iyi yapışma ve rahat sökülebilirlik sağlamaktadır. Çıkarılabilirlik derecesi yüzeyine ve uygulama metoduna bağlıdır. Direkt olmayan gıda ürünlerine uygulanabilir ve "oyuncak güvenliği" normlarına uyumludur.  

P10P - Su emilsiyonlu permanant modifiyeli akrilik yapışkan. Yapıştırıcı, yüksek yapışma, yapışma değerleri ve iyi işlenme özelliklerine sahip nemli cam yüzeyleri gibi metal yüzeylere çok iyi yapışma özelliğini sağlamaktadır.  Arastırma merkezi ISEGA tarafından kuru ve nemli olmayan yağlı gıda maddeleri ile doğrudan temas onayına sahiptir. UNI-EN 71/3 "oyuncak güvenliği" normlarına uyumludur.

PF-1 - Permanant akrilik su bazlı yapışkan. Polar olmayan yüzeylere iyi yapışması için mükemmel netlik için sentetik yüz malzemeler için özellikle geliştirilmiştir. Arastırma merkezi ISEGA tarafından kuru ve nemli olmayan yağlı gıda maddeleri ile doğrudan temas onayına sahiptir. UNI-EN 71/3 "oyuncak güvenliği" normlarına uyumludur.  

Taşıyıcı /Destekleyici

KB85- Kuşeli beyaz ve bir tarafı silikonlu, tonlarında küçük farklılıklar olan 82 gr/m2 kağıttır. Yapışkanlı kağıdın düşük kumpaslı kağıdını içeren otomatik baskı uygulaması için yedekleme yapmaktadır. Fotosel sistemleri için uygun değildir.  

KB135- Kuşeli beyaz ve bir tarafı silikonlu, tonlarında küçük farklılıklar olan 135 gr/m2 kağıttır. Mükemmel boyutsal kararlılık gerektiren kağıt beslemeli baskı uygulaması için yedekleme yapmaktadır.