Aras Grup Tarihçe

Aras Grup'u bugünlere taşıyan ilk adım 1974 yılında Cağaloğlu'nda atıldı. Mürekkepten kalıba, blanket'ten filme kadar temel matbaa malzemelerinin satışını yapan bu ilk şirket, baskı endüstrisindeki her türlü ürünün tedarik edildiği bir kompleksin temelini oluşturmuş oldu.

Bugün Aras Grup, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası sistemlerine, kesme-katlama makinelerinden yardımcı malzemelere, kâğıt, etiket, dijital reklâm ürünleri, dijital baskı makineleri ve her türlü sarf ürünlerine kadar en iyi kaliteyi ve en son teknolojiyi sunuyor.

Konusunda lider dünya markalarının Türkiye temsilciliğini başarıyla yürüten Aras Grup, sektörün tüm ihtiyaçlarını en güçlü firmalarla karşılıyor. Yurt içi ve yurt dışındaki geniş bayii ağıyla, dünya teknolojisini ülkemize taşıyarak, sektörün gelişimine katkıda bulunuyor. Türk Matbaa sektörünü ileriye taşıyacak evrensel vizyon, dinamizm ve güç Aras Grup'ta fazlasıyla var.

Son Haberler

Ertem Basım 3. Komori Kurutmalı Web İçin Aras Grup’a Sipariş Verdi

Her yıl büyük mont anlı birkaç yatırım yaparak verimliliğini ve kapasitesini arttıran Ertem Basım 3. Komori kurutmalı web için Aras Grup’a sipariş ...

Detaylar
Horizon Baskı Sonrası Sistemleri Aras Grup'ta

HORIZON 1946 yılında kurulmuş, özellikle kapak takma, tel dikiş, harman, katlama, vb  baskı sonrası
mücellit makineleri üzerinde uzmanlaşmış,...

Detaylar